AMEOF5-12SL277NZ
- Артикул производителя:
- AMEOF5-12SL277NZ
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 12V 5W
- Current - Output (Max) :
- 420mA
- Efficiency :
- 77%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Package / Case :
- 12-SIP Module, 6 Leads
- Power (Watts) :
- 5 W
- Size / Dimension :
- 1.38" L x 0.71" W x 0.43" H (35.0mm x 18.0mm x 11.0mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 305 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 12V