AMEOF3-12SBJZ
- Артикул производителя:
- AMEOF3-12SBJZ
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- cURus
- Current - Output (Max) :
- 250mA
- Efficiency :
- 76%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 6-SIP Module
- Power (Watts) :
- 3 W
- Size / Dimension :
- 1.75" L x 0.51" W x 0.87" H (44.5mm x 13.0mm x 22.0mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 528 VAC, 100 ~ 745 VDC
- Voltage - Output 1 :
- 12V