PSK-S15C-15
- Артикул производителя:
- PSK-S15C-15
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 15V 15W
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CB Scheme, EN, IEC, UL
- Current - Output (Max) :
- 1A
- Efficiency :
- 81%
- Features :
- Universal Input
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 15 W
- Size / Dimension :
- 2.12" L x 1.13" W x 0.93" H (53.8mm x 28.8mm x 23.5mm)
- Standard Number :
- 55024; 55032 Class A; 60950-1; 61000-3-2; 62368-1
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC
- Voltage - Output 1 :
- 15V