TUXS200F32
- Артикул производителя:
- TUXS200F32
- Производитель/Бренд:
- Cosel USA, Inc.
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 32V 200W
- Производитель :
- Cosel USA, Inc.
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus, TUV
- Current - Output (Max) :
- 6.2A
- Efficiency :
- 92%
- Features :
- Adjustable Output, PFC, Universal Input
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (With Derating)
- Package / Case :
- 8-DIP Module
- Power (Watts) :
- 200 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 3.00" L x 2.00" W x 1.12" H (76.2mm x 50.8mm x 28.4mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 32V