AMEL30-48S277HAVZ-B
- Артикул производителя:
- AMEL30-48S277HAVZ-B
- Краткое описание:
- 3W DC/DC Converter
- Current - Output (Max) :
- 630mA
- Efficiency :
- 90%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 30 W
- Size / Dimension :
- 2.74" L x 1.54" W x 0.94" H (69.5mm x 39.0mm x 24.0mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC
- Voltage - Output 1 :
- 48V