VSK-S2-3R3U
- Артикул производителя:
- VSK-S2-3R3U
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 3.3V 2W
- Approval Agency :
- CE, cURus, EN, UL
- Current - Output (Max) :
- 600mA
- Efficiency :
- 65%
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 2 W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 1.33" L x 0.87" W x 0.71" H (33.7mm x 22.2mm x 18.0mm)
- Standard Number :
- 55024; 55032 Class A; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
- Voltage - Input :
- 85 ~ 305 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V