P35-5/MHIA
- Артикул производителя:
- P35-5/MHIA
- Производитель/Бренд:
- Daburn
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER +/-5V
- Производитель :
- Daburn
- CE, cURus
- Current - Output (Max) :
- 300mA, 300mA
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 71°C
- Package / Case :
- 7-DIP Module, 5 Leads
- Size / Dimension :
- 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm)
- Voltage - Input :
- 105 ~ 125 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 5V