EPM30-240-BE-0F0
- Артикул производителя:
- EPM30-240-BE-0F0
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 30W
- CB, CE, cTUVus, TUV
- Current - Output (Max) :
- 1.25A
- Efficiency :
- 87.5%
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Package / Case :
- 5-DIP Module, 4 Leads
- Power (Watts) :
- 30 W
- Size / Dimension :
- 2.52" L x 1.77" W x 0.96" H (64.0mm x 45.0mm x 24.5mm)
- Voltage - Input :
- 80 ~ 275 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 24V