AMEL5-24SMAZ
- Артикул производителя:
- AMEL5-24SMAZ
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 5W
- Applications :
- ITE (Commercial), Medical
- Approval Agency :
- CB, CE, cURus
- Current - Output (Max) :
- 210mA
- Efficiency :
- 76%
- Features :
- Universal Input
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 80°C (With Derating)
- Package / Case :
- 5-DIP Module
- Power (Watts) :
- 5 W
- Size / Dimension :
- 2.03" L x 1.10" W x 0.70" H (51.5mm x 28.0mm x 17.8mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 24V