AMEM5-24SY
- Артикул производителя:
- AMEM5-24SY
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 5W
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Current - Output (Max) :
- 200mA
- Efficiency :
- 78%
- Features :
- Universal Input
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C (With Derating)
- Package / Case :
- 5-DIP Module
- Power (Watts) :
- 5 W
- Size / Dimension :
- 1.00" L x 1.00" W x 0.60" H (25.4mm x 25.4mm x 15.2mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 264 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 24V