VOF-S25B-48
- Артикул производителя:
- VOF-S25B-48
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 48V 25W
- Applications :
- Household Appliances, ITE (Commercial)
- Current - Output (Max) :
- 520mA
- Efficiency :
- 87%
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 70°C (With Derating)
- Package / Case :
- 4-DIP Module
- Power (Watts) :
- 25 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.10" W x 0.98" H (50.8mm x 27.9mm x 24.9mm)
- Standard Number :
- 55024; 55032 Class A; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-1; 61000-6-2; 61204-3; 62368-1
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
- Voltage - Output 1 :
- 48V