RAC20E-24SK/277
- Артикул производителя:
- RAC20E-24SK/277
- Краткое описание:
- 20W AC/DC-CONVERTER 'POWERLINE'
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Current - Output (Max) :
- 833mA
- Efficiency :
- 84%
- Features :
- PFC
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C (With Derating)
- Package / Case :
- 4-DIP Module
- Power (Watts) :
- 20 W
- Size / Dimension :
- 2.07" L x 1.09" W x 0.91" H (52.7mm x 27.6mm x 23.0mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 305 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 24V