LD15-23B15R2
- Артикул производителя:
- LD15-23B15R2
- Производитель/Бренд:
- Mornsun America, LLC
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 15V 15W
- Производитель :
- Mornsun America, LLC
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
- Approval Agency :
- CB, CE, cURus
- Current - Output (Max) :
- 1A
- Efficiency :
- 85%
- Features :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Package / Case :
- 5-DIP Module, 4 Leads
- Power (Watts) :
- 15 W
- Size / Dimension :
- 1.87" L x 1.06" W x 0.93" H (47.6mm x 26.8mm x 23.5mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
- Voltage - Output 1 :
- 15V