RAC03-24SGA
- Артикул производителя:
- RAC03-24SGA
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 3W
- Current - Output (Max) :
- 130mA
- Efficiency :
- 80%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 3 W
- Size / Dimension :
- 1.46" L x 0.94" W x 0.59" H (37.0mm x 24.0mm x 15.0mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 305 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 24V