RAC04-24SK/277
- Артикул производителя:
- RAC04-24SK/277
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 4W
- Applications :
- Household Appliances, ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CB, CE, cURus
- Current - Output (Max) :
- 167mA
- Efficiency :
- 80%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 4 W
- Size / Dimension :
- 1.44" L x 1.07" W x 0.69" H (36.7mm x 27.2mm x 17.4mm)
- Voltage - Input :
- 80 ~ 305 VAC, 110 ~ 390 VDC
- Voltage - Output 1 :
- 24V