LS05-13B03R3
- Артикул производителя:
- LS05-13B03R3
- Производитель/Бренд:
- Mornsun America, LLC
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 3.3V 3.3W
- Производитель :
- Mornsun America, LLC
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- Household Appliances, ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CB, CE, cURus
- Current - Output (Max) :
- 1A
- Efficiency :
- 69%
- Features :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Package / Case :
- 6-SIP Module
- Power (Watts) :
- 3.3 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.04" L x 0.43" W x 0.50" H (26.4mm x 11.0mm x 12.6mm)
- Standard Number :
- Type :
- Open Frame
- Voltage - Input :
- 85 ~ 305 VAC, 70 ~ 430 VDC
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V