RAC03-24SE/277
- Артикул производителя:
- RAC03-24SE/277
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 3W
- Current - Output (Max) :
- 125mA
- Efficiency :
- 80%
- Features :
- Universal Input
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 3 W
- Size / Dimension :
- 1.50" L x 0.96" W x 0.69" H (38.1mm x 24.3mm x 17.4mm)
- Standard Number :
- 60335-1; 60950-1
- Voltage - Input :
- 85 ~ 305 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 24V