PSK-30D-12
- Артикул производителя:
- PSK-30D-12
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 12V 30W
- Applications :
- Household Appliances, ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus, UKCA
- Current - Output (Max) :
- 2.5A
- Efficiency :
- 90%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Package / Case :
- 4-DIP Module
- Power (Watts) :
- 30 W
- Size / Dimension :
- 2.74" L x 1.54" W x 0.94" H (69.5mm x 39.0mm x 24.0mm)
- Standard Number :
- 60335-1; 62368-1
- Voltage - Input :
- 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
- Voltage - Output 1 :
- 12V