LS10-13B05R3P
- Артикул производителя:
- LS10-13B05R3P
- Производитель/Бренд:
- Mornsun America, LLC
- Краткое описание:
- OPEN FRAME AC DC CONVERTERS 1 OU
- Производитель :
- Mornsun America, LLC
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- Household Appliances, ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CB, CE, cURus, UKCA, UL
- Current - Output (Max) :
- 2A
- Efficiency :
- 77%
- Features :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Package / Case :
- 6-SIP Module
- Power (Watts) :
- 10 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.14" L x 0.55" W x 0.68" H (28.8mm x 14.1mm x 17.2mm)
- Standard Number :
- 60335-1; 62368-1
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 85 ~ 305 VAC, 90 ~ 430 VDC
- Voltage - Output 1 :
- 5V