RAC25-12SK/480
- Артикул производителя:
- RAC25-12SK/480
- Краткое описание:
- 25W AC/DC-CONVERTER 'POWERLINE'
- Current - Output (Max) :
- 2.08A
- Efficiency :
- 84%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 25 W
- Size / Dimension :
- 3.28" L x 1.83" W x 1.20" H (83.2mm x 46.4mm x 30.4mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 528 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 12V