RAC15-12SK/480
- Артикул производителя:
- RAC15-12SK/480
- Краткое описание:
- 15W AC/DC-CONVERTER 'POWERLINE'
- Current - Output (Max) :
- 1.25A
- Efficiency :
- 84%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 90°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 15 W
- Size / Dimension :
- 2.07" L x 1.57" W x 1.00" H (52.5mm x 40.0mm x 25.5mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 528 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 12V