LD10-23B12R2
- Артикул производителя:
- LD10-23B12R2
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 12V 10W
- Approval Agency :
- CB, CE, cURus
- Current - Output (Max) :
- 830mA
- Efficiency :
- 84%
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 10 W
- Size / Dimension :
- 1.57" L x 1.00" W x 0.83" H (40.0mm x 25.4mm x 21.0mm)
- Voltage - Input :
- 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
- Voltage - Output 1 :
- 12V