PACSR24021S
- Артикул производителя:
- PACSR24021S
- Производитель/Бренд:
- Delta Electronics
- Краткое описание:
- AC/DC CONVERTER 24V 504W
- Производитель :
- Delta Electronics
- Категория товара :
- AC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE
- Current - Output (Max) :
- 21A
- Efficiency :
- 93.5%
- Features :
- Adjustable Output, Baseplate, Remote Sense, Universal Input
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (With Derating)
- Package / Case :
- 10-DIP Module
- Power (Watts) :
- 504 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 4.36" L x 2.00" W x 0.54" H (110.7mm x 50.8mm x 13.7mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 85 ~ 265 VAC
- Voltage - Output 1 :
- 24V