3366P-1-504A
- Артикул производителя:
- 3366P-1-504A
- Краткое описание:
- TRIMMER
- Resistance :
- 500 kOhms
- Resistive Material :
- Size / Dimension :
- Square - 0.252" x 0.252" Face (6.40mm x 6.40mm)