3364A-1-104E
- Артикул производителя:
- 3364A-1-104E
- Краткое описание:
- TRIMMER 100K OHM 0.2W J LEAD TOP
- Adjustment Type :
- Top Adjustment
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Power (Watts) :
- 0.2W, 1/5W
- Product Status :
- Obsolete
- Resistance :
- 100 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.165" x 0.150" Face (4.20mm x 3.80mm)
- Temperature Coefficient :
- ±250ppm/°C
- Termination Style :
- J Lead
- Tolerance :
- ±25%