3303W-3-504E
- Артикул производителя:
- 3303W-3-504E
- Краткое описание:
- TRIMMER 500KOHM 0.15W J LEAD TOP
- Adjustment Type :
- Top Adjustment
- Power (Watts) :
- 0.15W
- Resistance :
- 500 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.148" x 0.118" Face (3.75mm x 3.00mm)
- Temperature Coefficient :
- ±250ppm/°C
- Tolerance :
- ±25%