3302W-3-504E
- Артикул производителя:
- 3302W-3-504E
- Краткое описание:
- TRIMMER 500KOHM 0.15W J LEAD TOP
- Power (Watts) :
- 0.15W
- Resistance :
- 500 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.108" x 0.087" Face (2.75mm x 2.20mm)
- Temperature Coefficient :
- ±250ppm/°C
- Tolerance :
- ±25%