3213X503M
- Артикул производителя:
- 3213X503M
- Производитель/Бренд:
- TE Application Tooling
- Краткое описание:
- TRIMMER 50KOHM 0.125W J LEAD TOP
- Производитель :
- TE Application Tooling
- Категория товара :
- Trimmer Potentiometers
- Adjustment Type :
- Top Adjustment
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Turns :
- 1
- Power (Watts) :
- 0.125W, 1/8W
- Product Status :
- Obsolete
- Resistance :
- 50 kOhms
- Resistive Material :
- Cermet
- Size / Dimension :
- Square - 0.134" x 0.134" Face (3.40mm x 3.40mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Termination Style :
- J Lead
- Tolerance :
- ±20%