CB10MV103M
- Артикул производителя:
- CB10MV103M
- Краткое описание:
- TRIMMER 10K OHM 0.15W PC PIN TOP
- Adjustment Type :
- Top Adjustment
- Power (Watts) :
- 0.15W
- Resistance :
- 10 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.433" x 0.386" Face (11.00mm x 9.80mm)
- Temperature Coefficient :
- ±500ppm/°C
- Tolerance :
- ±20%