3130W203P
Артикул производителя:
3130W203P
Производитель/Бренд:
TE Application Tooling
Краткое описание:
TRIMMER 20K OHM 0.15W J LEAD TOP
Производитель :
TE Application Tooling
Категория товара :
Trimmer Potentiometers
Adjustment Type :
Top Adjustment
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Turns :
1
Power (Watts) :
0.15W
Product Status :
Obsolete
Resistance :
20 kOhms
Resistive Material :
Cermet
Size / Dimension :
Rectangular - 0.136" x 0.122" Face (3.45mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient :
±250ppm/°C
Termination Style :
J Lead
Tolerance :
±25%