3150W504P
- Артикул производителя:
- 3150W504P
- Краткое описание:
- TRIMMER 500K OHM 0.2W J LEAD TOP
- Power (Watts) :
- 0.2W, 1/5W
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- 500 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.165" x 0.150" Face (4.20mm x 3.80mm)
- Temperature Coefficient :
- ±250ppm/°C
- Tolerance :
- ±25%