1113TR502
- Артикул производителя:
- 1113TR502
- Краткое описание:
- TRIMMER 5K OHM 0.75W PC PIN TOP
- Power (Watts) :
- 0.75W, 3/4W
- Resistance :
- 5 kOhms
- Size / Dimension :
- Round - 0.531" Dia (13.50mm)
- Temperature Coefficient :
- ±50ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%