TC86P-1-202
- Артикул производителя:
- TC86P-1-202
- Краткое описание:
- TRIMMER 2K OHM 0.3W PC PIN TOP
- Power (Watts) :
- 0.3W
- Resistance :
- 2 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.303" x 0.268" Face (7.70mm x 6.80mm)
- Temperature Coefficient :
- ±250ppm/°C
- Tolerance :
- ±20%