PVC6G505C01B00
- Артикул производителя:
- PVC6G505C01B00
- Краткое описание:
- TRIMMER 5M OHM 0.5W PC PIN SIDE
- Power (Watts) :
- 0.5W, 1/2W
- Resistance :
- 5 MOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.315" x 0.272" Face (8.00mm x 6.90mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%