PVG3A500A01R00
- Артикул производителя:
- PVG3A500A01R00
- Краткое описание:
- TRIMMER 50 OHM 0.25W J LEAD TOP
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Product Status :
- Obsolete
- Resistance :
- 50 Ohms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.142" x 0.134" Face (3.60mm x 3.40mm)
- Temperature Coefficient :
- ±250ppm/°C
- Tolerance :
- ±20%