PVG5H205A01R00
- Артикул производителя:
- PVG5H205A01R00
- Краткое описание:
- TRIMMER 2M OHM 0.25W J LEAD SIDE
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 2 MOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.189" x 0.146" Face (4.80mm x 3.70mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%