PV36Y204A01B00
- Артикул производителя:
- PV36Y204A01B00
- Краткое описание:
- TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP
- Power (Watts) :
- 0.5W, 1/2W
- Product Status :
- Obsolete
- Resistance :
- 200 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.378" x 0.197" Face (9.60mm x 5.00mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%