TC73X-1-501E
- Артикул производителя:
- TC73X-1-501E
- Краткое описание:
- TRIMMER 500 OHM 0.05W J LEAD TOP
- Power (Watts) :
- 0.05W, 1/20W
- Resistance :
- 500 Ohms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.142" x 0.122" Face (3.60mm x 3.10mm)
- Temperature Coefficient :
- ±250ppm/°C
- Tolerance :
- ±30%