3364W-1-203E
Артикул производителя:
3364W-1-203E
Краткое описание:
TRIMMER 20K OHM 0.2W J LEAD TOP
Power (Watts) :
0.2W, 1/5W
Resistance :
20 kOhms
Size / Dimension :
Rectangular - 0.177" x 0.150" Face (4.50mm x 3.80mm)
Temperature Coefficient :
±250ppm/°C
Tolerance :
±25%