PT10LV10-103A2020
Артикул производителя:
PT10LV10-103A2020
Краткое описание:
PT10LV 10K / 20% / carbon trimme
Power (Watts) :
0.15W
Resistance :
10 kOhms
Size / Dimension :
Round - 0.406" Dia x 0.189" H (10.30mm x 4.80mm)
Temperature Coefficient :
±300ppm/°C
Tolerance :
±20%