PT10LV10-252A2020
- Артикул производителя:
- PT10LV10-252A2020
- Краткое описание:
- PT10LV 2.5K / 20% / carbon trimm
- Adjustment Type :
- Top Adjustment
- Power (Watts) :
- 0.15W
- Resistance :
- 2.5 kOhms
- Size / Dimension :
- Round - 0.406" Dia x 0.189" H (10.30mm x 4.80mm)
- Temperature Coefficient :
- ±300ppm/°C
- Tolerance :
- ±20%