3250L-1-503M
- Артикул производителя:
- 3250L-1-503M
- Краткое описание:
- TRIMMER 50KOHM 1W WIRE LEADS TOP
- Mounting Type :
- Panel Mount, Wire Leads
- Power (Watts) :
- 1W
- Resistance :
- 50 kOhms
- Resistive Material :
- Wirewound
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.500" x 0.187" Face (12.70mm x 4.75mm)
- Temperature Coefficient :
- ±50ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%