Y0056200R000J0L
- Артикул производителя:
- Y0056200R000J0L
- Краткое описание:
- TRIMMER 200OHM 0.75W PC PIN SIDE
- Power (Watts) :
- 0.75W, 3/4W
- Resistance :
- 200 Ohms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.270" x 0.190" Face (6.86mm x 4.83mm)
- Temperature Coefficient :
- ±15ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%