Y00535R00000K0L
- Артикул производителя:
- Y00535R00000K0L
- Краткое описание:
- TRIMMER 5 OHM 0.25W PC PIN SIDE
- Adjustment Type :
- Side Adjustment
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 5 Ohms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.250" x 0.175" Face (6.35mm x 4.45mm)
- Temperature Coefficient :
- ±20ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%