Y005050R0000J0L
- Артикул производителя:
- Y005050R0000J0L
- Краткое описание:
- TRIMMER 50 OHM 0.5W WIRE LEADS
- Power (Watts) :
- 0.5W, 1/2W
- Resistance :
- 50 Ohms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.400" x 0.300" Face (10.16mm x 7.62mm)
- Temperature Coefficient :
- ±10ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%