3252L-1-504MLF
- Артикул производителя:
- 3252L-1-504MLF
- Краткое описание:
- TRIMMER 500KOHM 0.75W WIRE LEADS
- Mounting Type :
- Panel Mount, Wire Leads
- Power (Watts) :
- 0.75W, 3/4W
- Resistance :
- 500 kOhms
- Resistive Material :
- Cermet
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.500" x 0.187" Face (12.70mm x 4.75mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%