3250W-66-202
- Артикул производителя:
- 3250W-66-202
- Краткое описание:
- TRIMMER 2K OHM 1W PC PIN SIDE
- Adjustment Type :
- Side Adjustment
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Power (Watts) :
- 1W
- Resistance :
- 2 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.500" x 0.220" Face (12.70mm x 5.59mm)
- Temperature Coefficient :
- ±50ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%