HX-SCE-1K-25.4-50-S1-9
- Артикул производителя:
- HX-SCE-1K-25.4-50-S1-9
- Краткое описание:
- LABEL HEAT SHRINKABL 1X1.97" WHT
- Color :
- White
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 1.00" x 1.97" (25.4mm x 50.0mm)