Y005120K0000K0L
- Артикул производителя:
- Y005120K0000K0L
- Краткое описание:
- TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE
- Power (Watts) :
- 0.5W, 1/2W
- Resistance :
- 20 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.325" x 0.195" Face (8.26mm x 4.95mm)
- Temperature Coefficient :
- ±10ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%