HX-SCE-1K-25.4-50-9
- Артикул производителя:
- HX-SCE-1K-25.4-50-9
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Краткое описание:
- LABEL HEAT SHRINKABL 1X1.97" WHT
- Производитель :
- Категория товара :
- Labels, Labeling
- Color :
- White
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 1.00" x 1.97" (25.4mm x 50.0mm)